Erotické povídky

 

sex v bazénuV pondělí mě napadlo začít den netradičně. Přivstat si a zamířit do aquaparku. Kromě slevy na vstupném je na plovárně v ranní dobu nejméně lidí a největší klid. Areálem se procházelo pouze několik důchodců a hrstka rádoby sportovců. Lidí kteří si před odchodem do práce chodí zaplavat.
Skočil jsem do studeného bazénu. Po ránu krásné osvěžení. Potom co jsem se proplaval nesměla chybět regenerace v páře. Vstoupil jsem do parní komory s aroma lesního jehličí. Uvnitř seděla žena středního věku. Hned jak jsem jí spatřil mě napadlo že by to mohlo být zajímavé setkání. Bylo.
"Zdravím, mohu si přisednout?", zeptal jsem se slušně.
 "Jen pojďte dál", odpověděla mi přívětivě.
Seděli jsme vedle sebe, ona v tmavě modrých bikinách. Byla menší postavy. Zdobil jí malinko větší zadek i prsa, což se mi líbí. Dali jsme se do řeči, a na vše se vyptávala. Zajímalo jí, proč jsem do bazénu vyrazil takhle z rána. Ona si dnes vzala v práci dovolenou, protože jde v poledne za gynekologem. Byla otevřená a sdílná. Dobře se nám spolu povídalo a vtipkovali jsme.
Vzrušovalo mě, že jsme v té komoře sami. Já a atraktivní dáma. Svěřila mi i problém s novými plavkami. Říkala že jí nesedí horní díl a upravovala se přede mnou takovým způsobem že si pomačkávala prsa a skoro mi ukázala i bradavky. Oběma už nám z páry po těle stékal pot. Bylo to sexy. Ona byla sexy.
Jelikož jsme se rychle skamarádili, tak jsem přijal její rozverný návrh abychom šli na tobogán. Před vstupem na klouzačku trvala na tom, že pojedeme spolu protože se bojí. Sedl jsem si za ní, a přitiskl se jí na prdelku. Seděli jsme za sebou a naše mokrá těla se navzájem těsně dotýkala.
"Pořádně si mě drž", řekla vyzývavě.
Během jízdy mě chytla za ruce. Šoupla mi dlaně na svoje velká ňadra.

Zasmál jsem se a celou jízdu jí pevně držel za prsa a náležitě je mačkal. Oba jsme se po výjezdu z vodní atrakce smáli a zamířili do vířivky.Ve velké vířivce byl jen jeden člověk. Postarší důchodce. Posadili jsme se vedle sebe do horké vody. Kozy se jí v bublinkách krásně nadýmaly. Tiskla se na mě, a můj penis začal rychle reagovat. Ona mě samozřejmě neváhala zkontrolovat. Rukou zašmátrala v mých plavkách a jala se mojí chloubu náruživě mnout a dráždit. Během chvilky mi ocas nahonila do pěkně tvrdého stavu.
Rozhodl jsem se prozkoumat co skrývá mezi nohama ona. Zašmátral jsem jí v rozkroku nejdříve přes plavky. Blaženě se usmívala a roztáhla nohy, aby mi to ulehčila. Odhrnul jsem plavky a zajel do rozevřené mezery. Vešly se do ní hned dva prstíky. Vše se odehrávalo pod vodou a důchodce který s námi sdílel vířivku nemohl nic tušit.
Byla hladce vyholená. Chvilku jsem jí důkladně mastil prcinku, ale když to na ní začalo přicházet, odstrčila mě. Klacek mi ale trčel jako stojan a proto ho opět nahmatala a začala sladce honit. V horké vodě bylo její počínání moc příjemné.  Měla zkušenou ruku. S každým pohybem jsem se dostával blíže ke kýžené rozkoši. Netrvalo dlouho a nekontrolovatelně jsem vypustil svoje semeno do vody ve vířivce. Byl to pěkný a provinilý pocit - vystříkat se přímo do veřejné vířivky po boku atraktivní dámy. Krátce na to se zvedl přítomný dědula a odešel. Rázem jsme byli jsme byli v bublajícím  bazénku sami.
Chytla mě za dlaň a opět si jí nedočkavě vrazila mezi nohy. Můj úkol byl jasný. Začal jsem jí mastit mušličku a zasouvat do roztoužené jeskyňky prstíček. Pěkně jsem jí píchal prstem a střídavě přitom masíroval naběhlý poštěváček.
"Děláš to skvěle, už budu", šeptala mi nenápadně do ouška. Znovu se mi postavilo přirození. Začal jsem se masturbovat, ale moje druhá ruka se nepřestávala starat o její roztouženou kundičku. Potichu sténala. Cítil jsem jak přerývaně dýchá. Moje dotyky si plnými doušky užívala.
Snažila se být potichu, ale nakonec jí uniklo i několik hlasitějších stenů. Krásně jsme se udělali, a shodli se, že lepší začátek dne jsme si přát nemohli. Od té doby chodím do bazénu častěji, ale bohužel jsem jí tam už nikdy nepotkal.