Erotické povídky

 

sex u mořeByl letní večer. Leželi jsme s Nelou na téměř vylidněné pláži. Moře mocně šumělo, a pofukoval lehký vánek. Oblékl jsem si tričko. Nela si přes bikiny přehodila krátké plážové šaty. Skvělý čas na procházku.
Šli jsme na molo, které bylo sestaveno z velkých kamenů směrem do moře. Na molu nikdo nebyl. Kráčeli jsme spolu až na poslední kámen. Usadili jsme se. Před námi se rýsovalo jen širé moře, a nad ním krásný růžový opar po západu slunce. Na moři poletovali rackové, a na obzoru plulo několik lodí.
Přiblížil jsem se k Nele, odhrnul pramínek jejích kaštanově hnědých vlasů a políbil jí. Ona mi polibek vášnivě oplatila. Potom jsme se už jen líbali jako pominutí. Přitom jsme se tiskly za ruce, a mazlili. Slunce pomalu zapadalo, ale moře šumělo dál. Krásná romantická atmosféra se Nelče líbila. Nenápadně jsem se ohlédl za sebe. Na molu nikdo nebyl. Pouze po pláži se procházelo několik lidí.
Začal jsem jí lehce hladit mezi nohama a mačkat ňadra.

Nepřestávali jsme se líbat a v obou z nás překypovala touha pokročit dál. Projevilo se to i na mém přirození, které znatelně ztvrdlo. Přes plavkové šortky se moje naběhlá boule v rozkroku nedala přehlédnout. Protože je Nela pozorná holka, nenechala mě dlouho čekat. Ztopořený penis mi vytáhla ven a začala krásně honit. Byl jsem v sedmém nebi. Na oplátku jsem jí vyhrnul šatičky a rukou zašmátral pod dolní díl plavek. Našel jsem tam krásně vlhkou mušličku. Poškádlil jsem jí dvěma prstíky. Nela se slastně zachvěla.
"Půjdeme na hotel a krásně tě vylížu, co ty na to?", navrhl jsem.
"Já už to nevydržím", vyrazila se zebe Nela, a nabodla se na moje prsty kterými jsem si stále pohrával s její mušličkou.
"Udělej mi to tady", řekla a roztáhla nohy.
Zasunul jsem do nesnesitelně roztoužené škvírky dva prsty a zjistil že už teče jako pominutá. Pořádně jsem jí prstíkama píchal a ona náležitě dávala najevo svojí rozkoš. Jednou rukou přitom stihla vytáhnout ze své kabelky deku. Obratně jsem jí rozložil na kamen. Nela si teď mohla pohodlně lehnout. Roztáhla nohy od sebe co nejvíc to šlo. Bikiny jsem jí rychle strhl, a šup pod šatičky. Můj jazýček se ponořil do její vlhké kundičky co nejhlouběji to bylo možné.
Lízal jsem jí, a vychutnával šťávičku která jí z pipinky vytékala.
Vše se odehrávalo na posledním kamenu mola. Pokud někdo z těch mála lidí na pláži byl pozorný, mohl na našem vzdáleném kameni spatřit siluety dvou lidí kteří jsou do sebe zaklesnuti a milují se. Ale slyšet nás snad přes tak hlasitý šum moře nikdo nemohl, a proto se Nela neupejpala a celý akt prožívala hlasitě.
Moje péro bylo už tak tvrdé a nedočkavé že mi bylo úplně jedno kde jsme a zda nás někdo může pozorovat. Nela ležela roztažená na dece. Vrhl jsem se na ní a vklouzl dovnitř. Zasténala. Moje nádhera do její dírky krásně vnikala, a oba jsme hlasitě oddechovali.
Oddali jsme se jeden druhému, a moři. Nela se svíjela rozkoší a hlasitě zasténala. Bylo mi jasné že stačí ještě několik přírazů a budu muset stříkat. Semeno jsem jí napustil přímo do píčinky. Žalud jsem si pak ještě otřel o její bříško.
Políbili jsme se. Já si natáhl plavky, Nela dolní díl bikin a nakonec si nezapomněla urovnat šatičky. Člověk by nevěřil jak se jedna taková romantická chvilka může zvrtnout v tak krásné milování.  Vstali jsme a chystali se opustit molo. V tom jsme si oba všimli, že na kameni nedaleko od nás sedí rybář. Ve vodě nahozený prut, vedle sebe dva kyblíky. Předtím jsme si ho vůbec nevšimli. Nyní nám jeho přítomnost už neunikla, a neuniklo nám ani to, že si nenápadně leští bambus. Hlasitě jsme se s Nelou zasmáli, políbili se, a vydali se na hotelový pokoj, kde nás čekalo slastné pokračování.